21 Mart 2012 Çarşamba

DUYURU: "AYLIK GELENEKSEL SEMİNER"

AYLIK, GELENEKSEL
"EĞİTİM SEMİNERİ"
KONU: 
"EL VE EV YAPIMI ÜRÜNLERİN 
PAZAR OLANAKLARI" 
“Potansiyel Girişimci Kadınlar’a açık olan ücretsiz seminerimize" tüm Ankaralı kadınlarımız davetlidir.   
AGİKAD 
YÖNETİM KURULU    
SUNUM:  Nihal Sevilmen
“Mikro Kadın Girişimciliği” 

Eğitim Uzmanı
Tarih    : 12 Nisan 2012 Perşembe
Saat      : 10.30- 12.00

Yer       :  Batıkent, Meydan 
                Kültür-Sanat ve Ticaret Merkezi, 
                2. Kat Tiyatro  Salonu 

ÖNEMLİ NOT:  
Seminerin devamında "GÜLAY KAYAHAN (ERTÜRK)" (*) (Kuantum Yaşam Koçu)  tarafından ücretsiz “Bilinçaltını nasıl yeniden programlayabiliriz?” konulu bir ilâve katkı sunusu yapılacaktır. _____________________________________________________________
Kent Koop. Mahallesi.  Batıkent Bulvarı Meydan AVM
Batıkent Kültür Sanat ve Ticaret Merkezi,  No: 255, Kat: 1 - No:18    Batıkent/ANKARA
Tel:  0312. 252 08 04   e.MAİL: agikad.ankara@gmail.com     WEB: agikad.blogspot.com


(*) QANTUM YAŞAM KOÇU Gülay KAYAHAN (ERTÜRK) 
VE KUANTUM BİLİNÇ TEKNİKLERİ HAKKINDA BİLGİ:  
Neden Yaşam Koçu?
Yaşam koçluğu kişinin belirlediği gerçekçi hedeflere bir plan dahilinde ulaşmasını sağlayan çözüm odaklı  profosyonel bir hizmettir.
Yaşam koçluğu 90’lı yıllarda ABD ve İngiltere’de uygulanmaya başlamış, daha sonra tüm dünyaya yayılarak modern dünyada kişisel gelişim ve eğitim sektörünün bir parçası olmuştur.
Yaşam koçluğu bir süreçtir. Bu süreç sizi daha mutlu, başarılı ve sağlıklı yapmak üzerine kurgulanıp hayata geçirilir.Yaşam koçu bu süreçte sizi motive eden hedefe giden yolda var olan ve asıl önemlisi de  kendi oluşturduğunuz engelleri görmenizi ve ortadan kaldırmanızı sağlayan yol arkadaşınızdır. Daha başarılı olmak istiyorum, Daha sağlıklı yaşamak istiyorum; Zamanımı planlayamıyorum; Başladığım her şey yarım kalıyor; Çocuklarımla iletişim kuramıyorum; İşimi kariyerimi daha ileri taşımak istiyorum; Korkularım var; Cesaretim yok; Her şey üstüme geliyor
Olmam gereken yerde değilim; İlişkilerim tıkanıyor; Hak ettiğim değeri göremiyorum; Beni kimse dinlemiyor; Kendimi boşlukta hissediyorum; Kapımı çalan yok; Ne yapsam zevk alamıyorum; Disiplinli çalışamıyorum; Sanki herkes bana karşı……….. Bunların birini ya da birkaçını söylüyorsanız artık yaşam koçu ile tanışma vaktiniz çoktan gelmiştir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder