7 Haziran 2016 Salı

"DUYURU" AGİKAD (Ankara Girişimci Kadınlar Derneği) GRUP SEMİNERİ

AGİKAD (Ankara Girişimci Kadınlar Derneği) GRUP SEMİNERİ
BİLGİ: İNSAF KILIÇ, AGİKAD “ONURSAL BAŞKANI”
Arkadaşlar merhaba,
Genel Kurul öncesi plânlanmış Dernek odamızda bir grup kadının faydalanması için hazırlanıp, düzenlenen “BİLGİSAYARI AKTİF KULLANMA” semineri var. Bu imkân  TÜRKİYE BİLİŞİM DERNEĞİ tarafından derneğimize sağlanan bir hizmettir. Herkesin çevresine önermesini ve bütün üyelerimizin haberdar edilerek, seminere katılmaları konusunda çaba gösterilmesini dilerim. Seminer; 09 Haziran 2016 Perşembe günü, Saat: 13.00 -16.00 arası gerçekleşecektir. Bilgilerinize.
TÜRKİYE BİLİŞİM DERNEĞİ: 
“DUYURU VE BİLGİ”
09 Haziran Perşembe günü Türkiye Bilişim Derneği (TBD)’nin, kendi misyonları çerçevesinde, kadinlarimiza yonelik calismalarini surduren TBD-Kadin Calisma grubu olarak, derneginize verilmesi planlanan egitimlerin ilk bolum basliklari asagidadir. İkinci bolum daha once de konustugumuz gibi yine haziran icerisinde karsilikli belirleyecegimiz bir tarihte gerceklestirilecek olup, icerigi talep ettiginiz sekilde uretime katkida bulunan hanimlarin kendi islerini pazarlamaya ve reklamini yapmaya yonelik olarak hazirlanan "detayli Facebook kullanimi /web sayfasi olusturma " egitimidir.
9 Haziran egitimlerinin konu basliklari; 
1."Bilgisayar ve internetin cocuklar uzerindeki olumsuz etkileri ve alinacak onlemler" ,
2."Guvenli internet kullanimi" ,
3." Bilgisayar kullanimlarimiz sirasinda ugradigimiz saldirilar( virus/hacklenmek vs) karsisinda neler yapabilir hangi onlemleri alabiliriz'
Gorusmek uzere. Sevgiler.....
İnsaf KILIÇ

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder